Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Back to site
lt: Atgal į svetainę

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
