Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Tabs
lv: Cilnes

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Back to site
lv: Atpakaļ uz vietni

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
