Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
