Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Back to site
th: กลับสู่เว็บไซต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
