Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Back to site
tr: Siteye dön

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
