Twig Field (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Rows
az: Sıralar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: Number of rows: @rows
az: Sətirlərin sayı: @rows
