Twig Field (2.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Insert
da: Indsæt

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Rows
da: Rækker

en: Template
da: Skabelon

en: Default value
da: Standardværdi

en: Variables
da: Variable

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Number of rows: @rows
da: Antal rækker: @rows
