Twig Field (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Insert
is: Setja inn

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: General
is: Almennt

en: Template
is: Sniðmát

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
