Twig field (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Insert
pl: Wstaw

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: General
pl: Ogólne

en: Template
pl: Szablon

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Variables
pl: Zmienne

en: - Select -
pl: - Wybierz -
