Twig field (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས
