Twig Field (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: General
hi: सामान्य

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Template
hi: फर्मा

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
