Twig Field (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ
