Twig Field (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Insert
lv: Ievietot

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: General
lv: Galvenie

en: Rows
lv: Rindas

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Variables
lv: Mainīgie

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
