Twig Field (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Insert
nl: Invoegen

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: General
nl: Algemeen

en: Rows
nl: Rijen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Variables
nl: Variabelen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Twig template
nl: Twig-template

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Number of rows: @rows
nl: Aantal rijen: @rows
