Twig Field (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Rows
oc: Rengadas

en: Template
oc: Modèl

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Variables
oc: Variablas

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
