Twig Field (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Insert
uk: Вставити

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: General
uk: Загальне

en: Rows
uk: Рядки

en: Template
uk: Шаблон

en: Default value
uk: Базове значення

en: Variables
uk: Змінні

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Twig template
uk: Шаблон Twig

en: Placeholder: @placeholder
uk: Заповнювач: @placeholder

en: Number of rows: @rows
uk: Кількість рядків: @rows
