Twig Field (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Insert
it: Inserisci

en: Display mode
it: Modalità di visualizzazione

en: General
it: Generale

en: Rows
it: Righe

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Variables
it: Variabili

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: Placeholder: @placeholder
it: Segnaposto: @placeholder

en: Number of rows: @rows
it: Numero di righe: @rows
