Twig Field (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Display mode
ja: 表示モード

en: General
ja: 全般

en: Rows
ja: 行数

en: Template
ja: テンプレート

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Variables
ja: 変数

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder

en: Number of rows: @rows
ja: 行数: @rows
