Twig Field (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: General
km: ទូទៅ​

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
