Twig Field (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Insert
pt: Inserir

en: Display mode
pt: Modo de exibição

en: General
pt: Geral

en: Rows
pt: Linhas

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Variables
pt: Variáveis

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Number of rows: @rows
pt: Número de linhas: @rows
