Twig Field (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: General
te: సాధారణ

en: Rows
te: వరుసలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
