Twig Field (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Insert
tr: Ekle

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: General
tr: Genel

en: Rows
tr: Satırlar

en: Template
tr: Şablon

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Variables
tr: Değişkenler

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder

en: Number of rows: @rows
tr: Satır sayısı: @rows
