Twig Field (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Insert
vi: Chèn

en: General
vi: Tổng quát

en: Rows
vi: Số dòng

en: Template
vi: Mẫu

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Variables
vi: Các biến

en: - Select -
vi: - Chọn -
