Twig Field (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Insert
cs: Vložit

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: General
cs: Obecné

en: Rows
cs: Řádky

en: Template
cs: Šablona

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Variables
cs: Proměnné

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: Number of rows: @rows
cs: Počet řádků: @rows
