Twig Field (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: General
eu: Orokorra

en: Rows
eu: Lerroak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
