Twig Field (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Insert
fr: Insérer

en: Display mode
fr: Mode d'affichage

en: General
fr: Général

en: Rows
fr: Rangées

en: Template
fr: Gabarit

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Twig template
fr: Gabarit Twig

en: Placeholder: @placeholder
fr: Placeholder : @placeholder

en: Number of rows: @rows
fr: Nombre de lignes : @rows
