Twig Field (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
