Twig Field (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Insert
ru: Вставить

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: General
ru: Общий

en: Rows
ru: Строки

en: Template
ru: Шаблон

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Variables
ru: Переменные

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Placeholder: @placeholder
ru: Заполнитель: @placeholder

en: Number of rows: @rows
ru: Количество строк: @rows
