Twig Field (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Insert
sv: Infoga

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: General
sv: Allmän

en: Rows
sv: Rader

en: Template
sv: Mall

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Variables
sv: Variabler

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: Number of rows: @rows
sv: Antal rader: @rows
