Twig UI Templates (2.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Insert
da: Indsæt

en: Theme
da: Tema

en: Clone
da: Klon

en: Filters
da: Filtre

en: Template
da: Skabelon

en: Themes
da: Temaer

en: Apply
da: Udfør

en: Machine name
da: Internt navn

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Clone of @label
da: Klon af @label
