Twig UI Templates (2.1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
