Twig UI Templates (2.1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Theme
id: Tema

en: Clone
id: Kloning

en: Filters
id: Filter

en: Themes
id: Tema

en: Apply
id: Terapkan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Machine Name
id: Nama Mesin
