Twig UI Templates (2.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
