Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Message
ast: Mensax

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Time
ast: Hora

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Optional
ast: Opcional
