Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Message
bg: Съобщение

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Time
bg: Време

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Optional
bg: По желание
