Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Optional
eo: Nedeviga
