Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Disabled
sr: Искључено

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД
