Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Message
ur: پیغام

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Time
ur: وقت

en: ID
ur: شناخت
