Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Required
fr: Requis

en: Settings
fr: Paramètres

en: Time
fr: Heure

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Send SMS
fr: Envoyer un SMS

en: Optional
fr: Facultatif

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Country code
fr: Code pays

en: About
fr: À propos

en: Country codes
fr: Codes pays
