Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Message
os: Хъусинаг

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Time
os: Афон
