Twitter API Block (3.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Options
ast: Opciones
