Twitter API (v2) Block (3.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Username
de: Benutzername

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Options
de: Optionen

en: Recent
de: Neueste

en: Popular
de: Beliebt

en: mixed
de: gemischt

en: A unique name for this item. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
de: Ein eindeutiger Name für dieses Element. Er darf nur Kleinbuchstaben, Zahlen und Unterstriche enthalten.
