Twitter API Block (3.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: Options
bs: Opcije
