Twitter API Block (3.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Options
et: Valikud

en: Recent
et: Hiljutised
