Twitter API Block (4.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Display
fi: Näyttö

en: Options
fi: Valinnat

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Application
fi: Sovellus

en: Embed
fi: Upota
