Twitter API Block (4.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Raw
hu: Nyers

en: Embed
hu: Beágyazás
