Twitter API (v2) Block (4.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Display
he: תצוגה

en: Options
he: אפשרויות

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Cache
he: מטמון

en: Twitter
he: טוויטר

en: Embed
he: הטמעה
