Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ
