Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Display
fa: نمایش

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Embed
fa: جایگذاری
