Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Display
ja: 表示

en: Options
ja: オプション

en: Sort order
ja: 並び順

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Raw
ja: 未加工

en: Embed
ja: エンベッド

en: Access token
ja: アクセストークン
